Prim kavgası büyüyor!

Pandemi dönemine girdiğimizden bu yana Gaziantepspor Kulübü Başkanı Mehmet Büyükekşi'nin futbolcularla girdiği prim kavgası büyüyerek alev topuna dönüşmeye başladı.
Prim kavgası büyüyor!

Geçen sezon özel bir otelde yapılan kampanya'da futbolcular adına 1 milyon TL primden kesilmek istenmesiyle birlikte ortalık karıştı. Afyon kampında futbolcularla toplantı yapan Büyükekşi, bu konuda olumsuz yanıt alınca farklı bir mecraya girerek takım ile karşı karşıya geldi. Futbolculardan olumsuz yanıt alan başkan Büyükekşi'nin fevri davranarak "Bende primleri düşürürüm. Yok artık öyle eskisi gibi yüksek prim" dediği iddia edildi.

PRİMİ DÜŞÜRDÜ

Bunun üzerine geçtiğimiz Cumartesi akşamı oynanan Galatasaray maçı  öncesinde taktımın kamp yaptığı otelde başkan, kaptanlar ve teknik direktör Marius Sumudica ile prim toplantısı gerçekleşti. Başkan Büyükekşi'nin ilk önce Galatasaray maçı galibiyetine 15 bin prim verileceğini açıklaması şok etkisi yarattı. Daha sonra kabul görmeyince Büyükekşi primi kabul görülmesede 20 TL'ye çıkarılırken bu tartışmalar arasında takım Galatasaray karşısına çıkıldı. Maç öncesi ve sonrası teknik direktör Marius Sumudica ise bu olaya tepki göstererek takımdan ayrılmak istemesi ise gündeme bomba gibi düştü.

 

 


Haber Merkezi
14.09.2020

Yorum yap

Diğer Haberler