Şahin'e yeni görev

Fehmi Şahin, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Şahinbey Koordinatörü oldu.
Şahin'e yeni görev

Ak Parti Şahinbey eski İlçe Başkanı Fehmi Şahin, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Şahinbey Koordinatörü oldu.  Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, vatandaş odaklı yönetim anlayışını güçlendirmek amacıyla belediye bünyesinde oluşturduğu ilçe koordinatörlüklerine yeni atamalar yapmaya devam ediyor.

Eski yıllarda Ak Parti Şahinbey eski İlçe Başkanlığı görevini yürüten ve Şahinbey bölgesini çok yakından tanıyan Fehmi Şahin, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, tarafından Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Şahinbey Koordinatörlüğü görevine getirildi.  Göreve atanır atanmaz çalışmalara hız veren Şahin, ilk ziyaretlerini gerçekleştirdi.

Yılladır Ak Parti’de bir çok görevde bulunan Ak Parti Şahinbey eski İlçe Başkanı Fehmi Şahin, Büyükşehir Belediyesi’nde önemli bir göreve getirildi. Şahinbey İlçesi’ndeki köyleri ve mahalleri yakından tanıyan Fehmi Şahin, Fatma Şahin, vatandaş odaklı yönetim anlayışını güçlendirmek amacıyla belediye bünyesinde oluşturduğu ilçe koordinatörlük görevine getirildi.

İlk ziyaretlerini köylere yapan Fehmi Şahin, burada köylülerin sıkıntıların, dertlerini ve taleplerini dinleyip, notlar almaya başladı. köy ziyaretlerini yanı sıra mahallerdeki Büyükşehir Belediyesi’nin irtibat bürolarını da ziyaret eden Şahin, görevlilerden sorunları dinleyip, çözüm önerilerinde bulunuyor.

 


Mehmet Torun
18.10.2021


Yorumlar

Yorum yap

Diğer Haberler