Şahinbey’e yine alkış!

Sosyal sorumlulukları ile her platformda kendini gösteren Şahinbey Plaza, Ramazan Ayı’nda şehit ve gazi ailelerini unutmadı. Şahinbey Plaza, şehit ve gazi ailelerine iftar yemeği verdi.
Şahinbey’e yine alkış!

Daha önce şehit ailelerine ücretsiz düğün salonu ve 10 bin dolarını bozdurana düğün paketi hediyesi ile gündeme gelen Şahinbey Plaza, şehit ve gazi aileleri ile bir araya geldi.

Şahinbey Plaza işletmecileri Hilmi Savcılı ve Fatih Demir, Gaziantep’teki şehit ve gazi yakınları ile iftar yemeğinde buluşup, sosyal sorumluluklarını yerine getirdi. Şahinbey Plaza’da düzenlenen iftar yemeğine çok sayıda şehit ve gazi ailesi katıldı.

İftar yemeğinde bir konuşma yapan Hilmi Savcılı, şehit ve gazilerin bu ülkenin gerçek sahipleri olduğunu belirterek, “Bizler yatağımızda rahatça yatalım, gelecek nesillerimize huzur içinde bir memleket bırakalım diye, askerimiz, polisiz ve tüm güvenlik güçlerimiz canlarını hiçe sayıyorlar. Bu vatan için, toprak için şehit ve gazi olmaktan korkmadan terörle, teröristle mücadele ediyorlar. Biz sizlere ne yapsak az gelir. Sizler, bu vatanın gerçek sahiplerinin bizlere bıraktığı emanetlersiniz. Ne mutlu sizlere ki, şehit ve gazi ailesisiniz” dedi.

Fatih Demir’de konuşmasında, Şahinbey Plaza olarak bu tür sosyal sorumlulukları bundan sonra da yerine getireceklerinin sözünü verdi. Şehit ve gazi ailelerinin her zaman emrinde olduklarını belirten Demir, “Ne zaman bize ihtiyacınız olursa, size bir telefon kadar yakınız. Ne sıkıntınız olursa, bize ulaşabilirsiniz. Gücümüz yettiğince sizlere yardımcı olmak bizlerin boyun borcudur. Bundan sonra da düğün salonu olsun, farklı talepleriniz olsun, biz sizlerin emrinizdeyiz” diye konuştu.

Şehit ve gazi ailelerinin temsilcileri ise, Şahinbey Plaza işletmecilerine kendilerine gösterdikleri ilgi nedeniyle teşekkür edip, plaket verdiler.


İHA
23.06.2017

Yorumlar

Yorum yap

Diğer Haberler