Sanatçı Mustafa Can, albüm tanıtımında hayranlarıyla buluştu

Arabesk ve fantazi müziğin sevilen isimlerinden sanatçı Mustafa Can, 2019 yılında çıkardığı ‘Hani Biz Vardık’ isimli albümünün tanıtım gecesinde hayranlarıyla buluştu
Sanatçı Mustafa Can, albüm tanıtımında hayranlarıyla buluştu

Arabesk ve fantazi müziğin sevilen isimlerinden sanatçı Mustafa Can, 2019 yılında çıkardığı ‘Hani Biz Vardık’ isimli albümünün tanıtım gecesinde hayranlarıyla buluştu.

Yeni albümünün sevilen şarkılarını ilk kez canlı performansla seslendiren Mustafa Can, müzik severlerin büyük beğenisini topladı.

Arabesk ve fantezi müziğin sevilen isimlerinden sanatçı Mustafa Can, birlikte çalıştığı söz ve müzik yazarı Zeki Tutak ile hazırladığı ‘Hani Biz Vardık’ isimli albümünün tanıtım gecesinde sahne aldı.

Gaziantep’te bir restoran ‘da gerçekleştirilen tanıtım gecesinde, yeni albümünün hit parçalarını sevenleriyle birlikte seslendiren Mustafa Can, canlı sahne performansıyla büyük beğeni ve alkış aldı.

Yaklaşık bir saat süren konser boyunca genç sanatçıyı sahnede yalnız bırakmayarak, seslendirdiği tüm şarkılara eşlik eden müzik severler, unutamayacakları bir müzik gecesi yaşadılar.

-ŞARKI SÖZLERİ TUTAK’A AİT-

Sanatçının ‘Hani Biz Vardık’ albümünde yer alan şarkıların büyük bölümü Zeki Tutak imzalı. ‘Saydın mı’ isimli şarkısı büyük ilgi gören sanatçı, İlk video klibini ise İstanbul’da Fikret Iğdırlı'nın yönetmen koltuğuna oturduğu albüme ismini veren ''Hani Biz Vardık'' şarkısına çekti. Sanatçıya ilk klibinde eşi Demet Tüfekçi Can eşlik etti.

Öte yandan albümde yer alan şarkılar müzik dinleme platformları Spotify, youtube ve fizy'de müzik severlerin beğenisine sunuldu.


Haber Merkezi
25.06.2019


Yorum yap

Diğer Haberler