Şimdi hesap zamanı

AK Parti eski Milletvekili Şamil Tayyar, İstanbul seçim sonuçlarına ilişkin Twitter hesabından dikkat çeken ifadeler kullandı
Şimdi hesap zamanı

AK Parti eski Milletvekili Şamil Tayyar, İstanbul seçim sonuçlarına ilişkin Twitter hesabından dikkat çeken ifadeler kullandı. Tayyar, "Cumhurbaşkanımıza yanlış bilgi verenler için şimdi hesap zamanı. Seçmen 31 Mart’ta küçük bir ayar verdi, hırpalamadan. Mesajı almadık. Almayınca, 23 Haziran’da Osmanlı şamarını indirdi” dedi.

24, 25, 26. Dönem de Gaziantep Milletvekilliği yapan gazeteci yazar Şamil Tayyar, İstanbul seçim sonuçları ile ilgili dikkat çeken açıklamada bulundu. Tayyar, seçim sonuçları için "Hayırlı uğurlu olsun" diyerek "Cumhurbaşkanımıza yanlış bilgi verenler için şimdi hesap zamanı." dedi.

HALK OSMANLI ŞAMARINI İNDİRDİ

23 Haziran İstanbul seçimlerinin sonuçlarına ilişkin açıklamalarda bulunan AK Parti Eski Milletvekili Şamil Tayyar, dikkat çeken ifadelerde bulundu. Şamil Tayyar, Twitter'dan yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı: "Hayırlı uğurlu olsun. Sandıkta tecelli eden milli iradeye saygı duymak, demokratik olgunluktur. Seçim aslında 6 Mayıs'ta kaybedilmişti. Milletle inatlaşılmaması gerçeğini, 17 yıl sonra biz de öğrendik. Cumhurbaşkanımıza yanlış bilgi verenler için şimdi hesap zamanı. Seçmen 31 Mart’ta küçük bir ayar verdi, hırpalamadan. Mesajı almadık. Almayınca, 23 Haziran’da Osmanlı şamarını indirdi. Diyorki: İstanbul emanetimi ger aldım, toparlanıp Türkiye’yi, 2023’ü kurtar diye. Demem o ki: Krizden çıkış için tarihi fırsat. Fırsatların kazası olmaz.

MEHMET TORUN


Haber Merkezi
24.06.2019


Yorum yap

Diğer Haberler