SON DAKİKA: Gaziantep’te okulların tatili ile ilgili Davut Gül’den yeni açıklama var

Gaziantep Valisi Davut Gül’den kar yağışı nedeniyle okulların tatiline yönelik yeni açıklana geldi. Vali Gül okulların tatil edilmeyeceğini açıkladı.
SON DAKİKA: Gaziantep’te okulların tatili ile ilgili Davut Gül’den yeni açıklama var

Gaziantep’te yoğun kar yağışı nedeniyle okulların tatil edilip edilmeyeceği merakla beklenirken, Gaziantep Valisi Davut Gül’den açıklama geldi.
Vali Davut Gül sosyal medyadan yaptığı açıklama, şu an işin kar yapışı nedeniyle okulların ertelenecek durumu olmadığını söyledi.

Vali Gül Twitter’da yaptığı açıklamada şunları söyledi. Gaziantep genelinde kar yağışını takip ediyoruz, eğitim öğretimi aksatacak bir durum henüz yok, böyle bir durum ortaya çıktığında sizlere haber veririz...

Vali Davut Gül biraz önce bir açıklama daha yayınladı. Vali Gül Twitter’dan yaptığı açıklamada okulların tatil edilmeyeceğini açıkladı. İşte Vali Gül’ün yeni açıklaması: 

“Sevgili kardeşlerim,Gaziantep’imize maalesef çok az kar yağdı ve yağan karda büyük ölçüde eridi.Çok istememe rağmen tatil ortamı oluşmadığı için isteğinizi yerine getiremedik:( öğretmenlerinizle  yılın son gününü geçireceksiniz,Allah zihin açıklığı versin,sizleri seviyoruz...”


Haber Merkezi
30.12.2018


Yorumlar

Yorum yap

Diğer Haberler