Son Dakika... Kaplan’a önemli görev

Son Dakika... Kaplan’a önemli görev

Türkiye İhracatçılar Meclisi’nin (TİM) 30 Haziran’da gerçekleştirilen 25. Olağan Genel Kurulu’nda Yönetim Kurulu Başkanlığına seçilen İsmail Gülle’nin yönetim kurulu belli oldu. Gaziantep’ten Halı’da Selahattin Kaplan yönetimde yer aldı.

Türkiye İhracatçılar Meclisi’nde Halıda büyük başarı yakalayan Selahattin Kaplan, Tim Halı Sektör Kurulu Başkanlığı’na seçilmişti. Kaplan Halı Sektör Kurulu Başkanlığı’ın yanı sıra İsmail Gülle’nin yönetimine de girmeyi başardı.

Gaziantep’te ve Kilis’te büyük hizmetlerde bulunan ve bölgede tanınan iş adamlarından Selahattin Kaplan’a önemli bir görev daha verildi. Kaplan, Türkiye İhracatçılar Meclisi yönetimine girdi.

Türkiye İhracatçılar Meclisi yönetimine giren diğer isimler ise şöyle:

TÜRKİYE İHRACATÇILAR MECLİSİ (TİM)

Türkiye İhracatçılar Meclisi, bölgesel ve sektörel bazda faaliyet gösteren 61 ihracatçı birliğini, 27 ihracatçı sektörü, ihracatçılara ve ihracatçı birliklerine hizmet veren 13 Genel Sekreterliği ulusal ve uluslararası düzeyde temsil etmektedir. Sektörler Konseyi üyeleri, 61 ihracatçı birliğinin delegelerinden oluşan TİM Genel Kurulu'nda, her sektör için sektörün kendi delegeleri tarafından, yine bu delegeler arasından seçilen birer asil üyeden oluşmaktadır. TİM Başkanı, Sektörler Konseyi asil üyeliğine seçilenler arasından, tüm delegeler tarafından seçilmektedir. TİM Yönetim Kurulu üyeleri ise, Sektörler Konseyi'nin ilk toplantısında, kendi üyeleri arasından belirlenmektedir.


Haber Merkezi
12.07.2018

Yorum yap

Diğer Haberler