SON DAKİKA...Gaziantep'te silahlı kavga! Ortalık savaş alanına döndü

"İki kişi arasından çıkan kavgada M.K. Adında bir şahıs silahla vurularak hayatını kaybetti
SON DAKİKA...Gaziantep'te silahlı kavga! Ortalık savaş alanına döndü
 Ölen şahsın yakınları ile kavgaya karışan diğer grup arasında hastane önünde çıkan kavgada ise polis havaya ateş açarak tarafları kontrol altına almaya çalıştı."
Olay bugün öğlen saatlerinide Şahinbey Otosanayiciler Sitesi'sinde meydana geldi. İki şahıs arasından oto ekspertiz raporu konusundan kaynaklı tartışma yalandı. Tartışma, kavgaya dönüştü. Kavgada silahla vurulan ve yaralı olarak Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesine kaldırılan M. K. tüm müdahalelere rağmen kurtulamadı. Ölüm haberinin ardından hastane önünde bekleyen iki tarafın yakınları arasında arasında yaşanan arbede ise kameralara böyle yansıdı. Emniyet güçlerinin olayla ilgili başlattığı soruşturma sürüyor.

Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesi’nin Acil Servis girişi karşısında bulunan otoparkta hasta yakınlarının kendi aralarındaki tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü. Yüzlerce kişinin karıştığı kavgada tekmeler, yumruklar havada uçuştu. Hastane polisinin yetersiz kaldığı kavgaya çok sayıda Jandarma ekipleri müdahale etti. Havaya ateş açarak kavga eden kalabalığı ayırmaya çalışan Jandarma güçleri, çok sayıda kişiyi gözaltına aldı.


Haber Merkezi
22.05.2020


Yorum yap

Diğer Haberler