SON DAKİKA...Hocaoğlu’dan Özkeçeci’ye yanıt...Özkeçeci’nin il başkanı olmasını isterim

İYİ Parti Gaziantep İl Başkanı Oğuz Hocaoğlu, AK Parti İl Başkanı Eyup Özkeçeci’nin kendisine yönelik açıklamalarına sosyal medya hesabı üzerinden yanıt verdi
SON DAKİKA...Hocaoğlu’dan Özkeçeci’ye yanıt...Özkeçeci’nin il başkanı olmasını isterim

Hocaoğlu, “Eyup Özkeçeci’nin AKP Gaziantep İl Başkanı olmasını canı gönülden isterim. Bu danışmanlarını da yanına alırsa İYİ Parti olarak biz hedefinize ulaşır ve birinci parti oluruz.  Ben açıklamamın arkasındayım…” dedi.

Sosyal medya hesabından peş peşe paylaşımlarda bulunan Hocaoğlu, şunları kaydetti: “Sayın @EyupOzkececi  nin tekrar AKP Gaziantep İl Başkanı olmasını canı gönülden isterim. Bu danışmanlarını da yanına alırsa İYİ Parti olarak biz hedefinize ulaşır ve birinci parti oluruz.  Ben açıklamamın arkasındayım… İYİ Parti Gaziantep’te genel ve yerel seçimde başarılı olamadı. Bu sebeple ben Gaziantep’e İYİ Parti İl Başkanı olarak görevlendirildim. İstifa etmemi tabi ki istersiniz. Artık Gaziantep’te, Gazianteplinin yanında, İYİ Partiyi Gaziantep’te birinci parti yapacak İYİ Parti İl Başkanı ve yol arkadaşları var. Başaramaz isek onurumuz ile istifa etmeyi şeref sayan zihniyetten geldik; onurumuzla istifa eder, bizden daha iyi yapacak yol arkadaşımıza bayrağı teslim ederiz.  Sayın Özkeçeci’ye ve Gaziantep halkına saygılarımla...”


Haber Merkezi
6.12.2019


Yorum yap

Diğer Haberler