Sumudica görevinin başına döndü

Gaziantepspor Teknik Direktörü Marius Sumudica ve ekibi 2 ay sonra yeniden görevinin başına döndü.
Sumudica görevinin başına döndü

15 gün önce şehrimize gelen ve karantinada kalan Rumen teknik adam Sumudica ve ekibi dün saat 17.30'da takımıyla yeniden çalışmalara başladı.  Antrenmana çıkan teknik direktör Sumudica, elinde Türk bayrağı ile poz verdi. Öte yandan kulüp yaptığı açıklamayla teknik ekibin karantina süreçlerinin tamamlandığını ve yapılan test sonuçlarının da negatif çıkmasının ardından takımla çalışmalara başlayacaklarını açıkladı.

OYUNCULARIYLA HASRET GİDERDİ

Dün aylar sonra tesislere giden teknik direktör Marius Sumudica, teknik personel ve futbolcularıyla görüşme yaparak hasret giderdi. Aylar sonra yeniden sahaya inen Marius Sumudica, liglerin yeniden başlamasını istiyor. Kulüp aracılığıyla o doğrultuda hazırlanacaklarını belirten Sumudica, başlayacağı tarihe kadar hazır hale gelmeye çalışacaklarını ifade etti.

KULÜP AÇIKLAMA YAPTI; İŞTE O AÇIKLAMA

"Covid-19 salgını sebebiyle liglere verilen erteleme kararının ardından, ülkelerine ailelerinin yanına giden teknik direktörümüz Marius Sumudica, yardımcıları ve futbolcularımızdan Alexandru Maxim ülkemize tekrar giriş yaptıkları süreçten itibaren 14 günlük karantinaya alınmışlardı.

Teknik Direktörümüz Marius Sumudica ve yardımcılarıyla birlikte Alexandru Maxim’e geçtiğimiz gün yapılan Covid-19 testi negatif olarak sonuçlanmıştır.

Teknik Direktörümüz Marius Sumudica, yardımcı antrenörlerimiz ve Alexandru Maxim, takımımızın bugün saat 17:30’da gerçekleştireceği antrenmanda takımla birlikte çalışmalara başlayacaktır" denildi. Eyup Özkan


Haber Merkezi
20.05.2020

Etiketler

Yorum yap

Diğer Haberler