Takım birlikteliğini yakaladık

Gazişehir Gaziantep Teknik Direktörü Mehmet Altıparmak, Giresunspor karşısında sadece maç kazanmadıklarını takım birlikteliğini de yakaladıklarını söyledi.
Takım birlikteliğini yakaladık

 

Gazişehir Gaziantep Teknik Direktörü Mehmet Altıparmak, Giresunspor karşısında sadece maç kazanmadıklarını takım birlikteliğini de yakaladıklarını söyledi.

Giresunspor karşısında iyi bir sonuç aldıklarını ancak bu maçın dünde kaldığını hatırlatan Teknik patron Mehmet Altıparmak, takım olarak Pazartesi akşamı oynayacakları Balıkesirspor maçını düşünmeye başladıklarını ifade etti. Bu hafta kazanmaları halinde 2. Olabilme şanslarınında bulunduğunu belirten Altıparmak, Pazartesi günü oynanacak Balıkesirspor maçına tüm taraftarlara destek olmak için çağrıda bulundu.

 

BİZİM İÇİN ÖNEMLİ KARŞILAŞMAYDI

 

Gazişehir Gaziantep Teknik Direktörü Mehmet Altıparmak, Giresunspor karşısında çok önemli galibiyet aldıklarını belirterek, “Bizim için çok önemli bir karşılaşmaydı. Rakiplerimizin puan kaybettiği haftada onları yakalama şansını yakaladık.Göreve geldiğimizde bir planımız vardı. Bu plan doğrultusunda 1. Hedefimiz rakiplerimizi yakalayıp ilk yarıyı iyi bir şekildez kapatmaktı. Adana maçında da bu şansı yakalamıştık ama bunu iyi değerlendiremedik. Bu maç o anlamda çok önemliydi, takımda yavaş, yavaş temposunu bulmaya başladı. Boluspor karşısında çok iyi oyunla kazanarak bize iyi bir hava yakaladık. Bu havayla Giresun’a gittik.”

 

İYİ YOLDAYIZ

 

Takım birlikteliğini oluşturduklarını belirten Altıparmak, iyi yolda olduklarını belirterek; “Maçtan daha önemli şeyler kazandık, takım birlikteliği, beraber sevinmeyi, arkadaşı için oynamayı bu bizim için çok önemliydi.. Çünkü çok bariz hatalar yapıldı maçın içerisinde… Takım bunların üstesinden geldi. Bu anlamda bizim için çok önemli. İyi yoldayız, şu anda hava, ortam çok iyi yoldayız. Şu anda sanki şampiyonluk bitmiş gibi bir hava yaratılıyor, bu çok yanlış.. Bizim amacımız tabii ki şampiyon olmak ama bir anda şampiyon olunmuş gibi bir hava oluşturulması da bana göre çok yanlış. Ayağımızı sağlam basacağız, futbolumuzun üzerine katarak devam edeceğiz.”

 

FUTBOL’DA DÜN YOKTUR, BUGÜN VARDIR

 

Altıparmak; "Bu hafta rakiplerimizin birbiriyle oynayacak olması bizim için büyük bir avantaj. Muhakkak ikisinden biri takılacak ve biz de inşallah maçı kazandığımız zaman belki bu hafta ikincilik koltuğuna oturabiliriz ya da öbür hafta lider olabiliriz. Bizim için çok avantajlı bir hafta olacak, onun için de ciddi olacağız. Özellikle bu hafta taraftarımıza çok ihtiyacımız var. Onlarla müthiş bütünleşmeye başladık. Futbolda dün yoktur, bugün vardır, sevincimizi yaptık artık Balıkesirspor maçına odaklandık. Çok ciddi olmak zorundayız..”

 

TARAFTARLARIMIZ TRİBÜNLERİ DOLDURSUN

 

Taraftara Pazartesi oynayacakları Balıkesirspor maçı öncesi çağrı yapan Altıparmak, Giresunspor maçında destek olan herkese de teşekkür etti. Altıparmak; “Bu hafta oynayacağımız Balıkesirspor maçında taraftarlarımıza çok ihtiyacımız olacak. Onlarla bütünleşmeye başladık. Giresun’a bizi desteklemeye gelen bütün taraftarlarımıza teşekkür ederiz. Bizimle beraber olan herkesten Allah razı olsun… Daha öncede dediğim gibi bu birlik beraberlik işidir. Bu birlik ve beraberlik bizi şampiyonluğa götürecektir. Balıkesirspor maçında tribünleri doldurup bizleri desteklemelerini istiyorum” diye konuştu. Eyup Özkan

 

 

 

 

 

 


Haber Merkezi
6.12.2018

Yorum yap

Diğer Haberler