TEK GÖREV BAKBAK"A

Ak Parti Genel Merkezi, 7 Gaziantep Milletvekilinden sadece Derya Bakbak’a görev verdi
TEK GÖREV BAKBAK"A

Ak Parti 23 Haziran İstanbul seçimlerine kilitlenirken, Genel Merkez, Gaziantep'in 7 milletvekili arasından sadece Derya Bakbak'a seçim çalışmalarında görev verdi, diğer vekillere ise ihtiyaç duymadı. Bakbak, bayramı İstanbul'da geçirdi, Gaziantepliler'in kapısını çalıp, Binali Yıldırım için oy istedi...

Ramazan Bayram'ının bitmesiyle birlikte, gözler 23 Haziran'da yapılacak olan İstanbul seçimlerine çevrildi. Binali Yıldırım ile Ekrem İmamoğlu'nun yarışacağı seçimin kıran kırana geçmesi beklenirken, hem Ak Parti, hem de CHP zafere ulaşabilmek için tüm kozlarını kullanıyor.

AK PARTİ VEKİLLERİ İSTANBUL'A YÖNLENDİRDİ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, seçimi kazanabilmek için Türkiye'nin her vilayetinden insanların yaşadığı İstanbul'a, bir çok milletvekilini görevlendirdi. Ak Parti Genel Merkezi, özellikle Karadeniz bölgesi milletvekillerinin İstanbul'da seçime kadar çalışma yapmalarını isterken, Gaziantep'ten de bu bağlamda Derya Bakbak'a görev verildi.

GAZİANTEP'TEN BAKBAK'A GÖREV...

İstanbul'da yaşayan diğer kentliler arasında Gaziantep'in 54.sırada yer aldığı öğrenilirken, Ak Parti Genel Merkezi, Gaziantepliler üzerinde propaganda çalışması için tercihini Derya Bakbak'tan yana kullandı. Ak Parti'nin Gaziantep Milletvekilleri Ahmet Uzer, Mehmet Erdoğan, Nejat Koçer, Ali Şahin, M.Sait Kirazoğlu ve Müslüm Yüksel'i İstanbul seçim çalışmaları kapsamında düşünmeyen Genel Merkez, İstanbul'da yaşayan Gaziantepliler'e yönelik çalışmalar için Derya Bakbak'ı görevlendirdi.

BAYRAMI İSTANBUL'DA GEÇİRDİ

AK Parti Gaziantep Milletvekili Derya Bakbak, İstanbul’da yaşayan Gazianteplilerin kapısını çaldı, 23 Haziran seçimi için hemşehrilerinden destek istedi.  Bayram öncesinde Esenyurt’ta ilçe teşkilatı ile buluşan Bakbak, sandık başkanlarının eğitim toplantısına da katıldı.  Sonrasında ise ev ziyaretlerine başlayan Bakbak, Esenyurt Saadetdere, Turgut Özal ve Namık Kemal Mahallelerinde Gaziantepli ailelerin kapısını çaldı, 23 Haziran seçimi için destek istedi.

BİNALİ YILDIRIM'A OY İSTEDİ

Cumhur İttifakı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Binali Yıldırım’ın vaatlerini anlatan Bakbak, İstanbul’un trafik ile ilgili ihtiyaçlarına dikkat çekerek Yıldırım’ın ulaştırma alanındaki tecrübesinin İstanbul’a olumlu yansıyacağını vurguladı.  AK Belediyecilikle şehirlerin çehresinin değiştiğini ifade eden Bakbak, İstabul’a yapılan Marmaray, Avrasya Tüneli, İstanbul Havalimanı, üçüncü köprü gibi prestij projeleri anlattı.  İstanbul’un Binali Yıldırım ile dünyanın merkezi haline geleceğinin altını çizen Bakbak, “İstanbul işi ehline verecek, İstanbul’un ihtiyaçları Yıldırım hızıyla çözüme kavuşacak” dedi.  Bakbak, Necmi Kadıoğlu Devlet Hastanesi’nde yatan palyatif bakım hastalarını ziyaret ederek, geçmiş olsun dileklerini iletti.

GAZİANTEPLİLER İLE BULUŞTU

Güngören’de yaşayan Gaziantepli aileleri ziyaret eden Bakbak, Bayramı hemşehrileri ile geçirdi, 23 Haziran İçin destek turuna devam etti.  Kapı kapı dolaşan Dr. Bakbak, vatandaşlar tarafından büyük bir sevinçle karşılandı.  Zeytinburnu Sahilinde vatandaşların piknik keyfine ortak olan Bakbak, Gaziantep’in 31 Mart’ta destan yazdığını ifade etti, “inanıyorum ki hemşehrilerim İstanbul’un demokrasi zaferine de imza atacaklar” dedi. MEHMET DEMİR


Mehmet Demir
6.06.2019


Yorum yap

Diğer Haberler