Türk Kızılayı Şehitkamil Şubesi meydanda yerini aldı

Türk Kızılayı Şehitkamil Şube Yönetimi, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü"nde, Demokrasi Meydanında ki yerini aldı
Türk Kızılayı Şehitkamil  Şubesi meydanda yerini aldı

Türk Kızılayı Şehitkamil Şube Yönetimi, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü"nde, Demokrasi Meydanında ki yerini aldı. Türk Kızılayı Şehitkamil Şube Başkanı İsmail Güler,” Ülkemizin bölünmez bütünlüğünü korumak için canlarını seve seve feda eden aziz şehitlerimizin ve gazilerimizin yazdığı kahramanlık destanını unutmamak, unutturmamak için Türkiyenin her ilinde olduğu gibi Gazi şehrimizde de düzenlenen etkinliklere Şehitkamil şube olarak katılım sağladık” dedi.

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla yurt genelinde anma programları ve çeşitli etkinlikler düzenlendi. 5 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında düzenlenen Milli Birlik Yürüyüşü ve Demokrasi Nöbetine, ellerinde Türk bayraklarıyla yüzlerce vatandaş katıldı. Türk Kızılayı Şehitkamil Şube Yönetimi, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü"nde, Demokrasi Meydanında ki yerini aldı.

Türk Kızılayı Şehitkamil Şube Başkanı İsmail Güler,” Ülkemizin bölünmez bütünlüğünü korumak için canlarını seve seve feda eden aziz şehitlerimizin ve gazilerimizin yazdığı kahramanlık destanını unutmamak, unutturmamak için Türkiyenin her ilinde olduğu gibi Gazi şehrimizde de düzenlenen etkinliklere Şehitkamil şube olarak katılım sağladık” dedi.

 

 

 


Mehmet Demir
19.07.2019


Yorum yap

Diğer Haberler