Twumasi Celtic'ten teklif almış

Gaziantepspor'un Ganalı kanat oyuncusuu Patrick Twumasi, transfer itirafında bulunurken 26 yaşındaki oyuncu, Celtic'ten teklif almasına rağmen Alaves'i seçtiğini belirtti.
Twumasi Celtic'ten teklif almış

Bonservisi Alaves'te bulunan ve Gaziantepspor'da kiralık olarak oynayan Twumasi, Gana basınına yaptığı açıklamada Brendan Rodgers'ın görev yaptığı dönemde Celtic'ten transfer teklifi aldığını ancak Alaves'i tercih ettiğini söyledi. Gaziantepspor'da çıktığı 23 lig maçında Gaziantep'e 5 gol 5 asistlik katkı sağlayan Twumasi geçmişte yaşadığı transfer hikayesini anlattı.

ONLARA KARŞI İYİ OYNAMIŞTIM

26 yaşındaki sağ kanat; Rodgers'ın kendisini istediğini söyleyerek, "Celtic'ten teklif aldığımı hatırlıyorum. Astana'da oynarken beni gerçekten istemişlerdi çünkü Şampiyonlar Ligi'nde onlara karşı çok iyi oynamıştım. Maçtan sonra Rodgers benimle konuştu. İlerleyen günlerde beni aradı ve takımda görmek istediğini söyledi."

CELTİC'E GİTMEK İSTEMİŞTİM

Celtic'e gitmek istediğini ancak sonunda Alaves'te karar kıldığını belirten Patrick Twumasi, "İlgilenmeme rağmen, masadaki seçenekleri menajerimle birlikte tartıyordum ve Alaves'te karar kıldık. Belki de Celtic benim için iyi olurdu ama asla bilemezsiniz, bu tür şeyler bazen gerçekleşmek zorunda" diye konuştu. Eyup Özkan


Haber Merkezi
21.05.2020


Yorum yap

Diğer Haberler