Vatan Partisi adayları Oğuzeli’nde esnaf gezdi

Vatan Partisi Gaziantep 1. Sıra Adayı Mehmet Bedri Gültekin, 2. Sıra Adayı Mehmet Lütfi Günnur Ünverdi ve 4. Sıra Adayı Tülay İyiekici Oğuzeli’nde esnaf gezdiler.
Vatan Partisi adayları Oğuzeli’nde esnaf gezdi

Vatan Partisi Gaziantep 1. Sıra Adayı Mehmet Bedri Gültekin, 2. Sıra Adayı Mehmet Lütfi Günnur Ünverdi ve 4. Sıra Adayı Tülay İyiekici Oğuzeli’nde esnaf gezdiler.

 İlginç olayların yaşandığı Vatan Partisinin Oğuzelililerle buluşmasında bir yurttaş diğer partilere Demirtaş’ı çıkarmaya çalıştıkları gerekçesiyle tepki gösterdi ve Doğu  Perinçek’i tebrik ederek oyunun Perinçek’in olduğunu söyledi.

Berberde tıraş olan bir yurttaş da size çok ihtiyaç var, siz bu memlekete lazımsınız her yerde olmanız lazım diyerek desteğini ifade etti.

İlginç tepkilerden biri de çiftçilik yapan ve Büyük Birlik Partili olduğunu söyleyen Abdülmecit Önaslan’dan geldi. BBP yöneticilerini partiyi AKP’ye yama yapmakla suçlayan Önaslan hırsızlarla birleştiler, onlara oy yok, milletvekilliğinde de Cumhurbaşkanlığında da oyumu size vereceğim, resmini de çekip size atacağım diye konuştu. Önaslan, Cumhurbaşkanı adaylarını isimlerini vererek güvenmediğini ve Doğu Perinçek’e güvendiğini, hırsız olsaydı çoktan mecliste olurdu diye konuştu. Çiftçilikle geçindiğini, başka iş yapmadığını söyleyen Önaslan mazot fiyatlarından şikayetlerini anlattı. Gemiciklere ucuz mazot verdiklerini çiftçiye nerdeyse 6 liradan mazot verildiğini anlatan Abdülmecit Önaslan bunun çözümü için çok geç kalındığını söyledi. Vatan Partisi 1. Sıra Milletvekili Adayı Mehmet Bedri Gültekin çiftçiye mazotu 2 liradan vereceklerini, İran’da mazotun 27 kuruş olduğunu ve İran Devletiyle bu konuyu konuştuklarını anlattı.  6 Cumhurbaşkanı adayı olduğunu ve bu adayların bugüne kadar neler yaptıklarına bakarak yarın neler yapabileceklerinin tahmin edilebileceğine değinen Mehmet Bedri Gültekin oy verirken değerlendirmeleri buna göre yaparak karar vermek gerektiğini söyledi.  Gültekin’in yakasında takılı olan parti rozetini kendisine takmasını isteyen çiftçi Abdülmecit Önaslan oyunu Vatan Partisine vereceğini ve çevresinin geniş olduğunu hepsine de verdireceğini ve oyunu verdikten sonra resmini çekip göndereceğini söyledi. Önaslan’ın yanında bulunan arkadaşları da BBP’li olduğunu ve oylarını Doğu Perinçek’e vereceklerini söylediler.

MHP’li olduğunu ve il yönetiminde çeşitli görevlerde çalıştığını söyleyen bir yurttaş Vatan Partisi adaylarını coşkuyla karşılayarak; “milliyetçiliği Devlet Bahçeli’nin elinden aldınız, sizi takip ediyorum ve destekliyorum, çok iyi işler yapıyorsunuz, size oy da vereceğim” diye konuştu.

Vatan Partisinin Gaziantep 3. Sıra Milletvekili Adayı Murat Soycan ve partinin genç adaylarından Kutluhan Tencanda Şehitkamil ilçesine bağlı Karşıyaka, Yeşilova ve  Hürriyet mahallelerinde esnaf ziyareti yaptılar. Genç adayları kucaklayarak karşılayan Karşıyaka esnafı Doğu Perinçek’i destekleyeceklerini söylediler.

Vatan Partisi Adayları bugün İslahiye’de hem esnaf gezecekler hem de İslahiyelilerin sorunlarını dinleyerek Vatan Partisinin çözümlerini anlatmaya devam edecekler.

Vatan Partisi Gaziantep 3. Sıra Milletvekili Adayı Murat  Soycan, 5. Sıra Adayı Kutluhan Tencan ve 6. Sıra Adayı Ali Ayvaz da Şehitkamil ilçesi Zeytinli ve Pir Sultan mahallelerinde esnaf ziyareti yaparak mahalleliyle buluşacaklar.​

 


Haber Merkezi
13.06.2018

Yorum yap

Diğer Haberler