Yeni Gençlik ve Spor İl Müdürü belli oldu

Gaziantep Gençlik ve Spor İl Müdürü Ahmet Kölemen'in görevden alınmasının hemen ardından göreve İstanbul'dan Muhittin Özbay atandı
Yeni Gençlik ve Spor İl Müdürü belli oldu

Gaziantep Gençlik ve Spor İl Müdürü Ahmet Kölemen'in görevden alınmasının hemen ardından göreve İstanbul'dan Muhittin Özbay atandı.  İstanbul'da bir okulda müdür olan Muhittin Özbay, Gaziantep Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü oldu.

Gaziantep Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünde bir yılda üçüncü müdür değişikliği. İl Müdürü Ahmet Kölemen görevden alındı yerine Ankara’dan Trabzonlu Muhittin Özbay atandı.

Gaziantep Gençlik ve Spor İl Müdürü Ökkeş Demir’in milletvekili aday adayı olması için istifa ederek boşalan yerine Kredi Yurtlar Kurumu Gaziantep Bölge Müdürü eğitim kökenli Ahmet Kölemen’in 9 ay önce atanmasının ardından 9 aydan bu yanan görev yapan Kölemen ani bir kararla görevden alındı, yerine Ankara’dan yine eğitim kökenli Trabzonlu Özbay atandı. 

Gaziantep Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne atanan Muhittin Özbay'ın İstanbul'da bir lisede müdür yardımcısı iken 2 ay önce geçici görevlendirme ile İstanbul Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünde görevlendirme ile görev yaptığı, Bilek Güreşi, Fitness Federasyon Genel Sekreteri Eski Gençlik ve  Spor Bakanlarından  aslen Trabzonlu olan Osman Aşkınbak'ın hemşehrisi ve arkadaşı olan ve Gaziantep'e atanan Muhittin Özbay'ın Gaziantep Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne atanmasının ardından gözler siyasilere çevrildi.

 


Haber Merkezi
7.08.2019


Yorumlar

Yorum yap

Diğer Haberler