Eyup Özkan

Eyup Özkan

4 Şubat 2019 00:05:00

Malesef Gazişehir'i düşünen yok!

Maçtan sonra hemen twitter hesabımdan bir paylaşım yapmıştım; "Bu mağlubiyet Mehmet hocaya yazar" diye...

Aynı sözümü tekrarlıyorum çünkü bile, bile lades dedi ve mağlubiyetin sorumlusu oldu. İyi olduğunda alkışlamasını biliyorsak, eleştiriyi de kabul etmek gerekiyor. Hatırlarsanız en son yazdığımızda Mehmet Altıparmak hocaya güvenimin tam olduğunu ifade etmiştim devre biterken..

Ama ne yazık ki bu güven gittikçe zayıflıyor. Göreve geldikten sonra elindeki mevcut kadro ile çıkış yakalayan Mehmet Altıparmak'lı Gazişehir, malesef aynı çıkışı ikinci yarıda devam ettiremedi.

Üstelik istediği oyuncular alınmasına rağmen haa sadece istediği golcü alınamadı ve geç kalındı burada haklılık payı vardır.

İlk yarıda alternatifimiz yok şikayetleriyle 31 puan toplayan takım, ikinci yarıda takviye yapılmasına rağmen üstelik hiç bir basının kabul edilmediği huzur içinde geçirdiği Antalya kampına rağmen 3 maçta 8 puan kayıp...

Benim gelmek istediğim nokta şu...

1-Bu transfer neden yapıldı, alternatif transfer miydi, yoksa nokta transfer mi?

2- Benim bildiğim alternatif olarak takviye yapılacaktı ve alınan oyuncularda zaten o kalitede...

Eğer Mehmet hocam siz Süper Lig tecrübesi bulunan Rıdvan Şimşek'i kesiyorsanız, ondan daha iyi isim daha doğrusu ondan daha iyi oynayan futbolcu olmalı ki buna katılabilelim?

Eğer Mücahit Albayrak Mehmet Erdem Uğurlu'dan daha üst düzeyde oyuncusuysa onuda kabul edelim.

Valla kusura bakmayın hocam ikinci yarının ilk 2 maçını geçtim, son Adana Demirspor maçında kanatlarımız yol geçen hanı gibiydi.

Yani anlaşılan şu ki malesef Gazişehir'i düşünen yok. Çünkü herkes günü kurtarma ve kendi aldırdığı oyuncuları oynatmanın planları içerisinde. Hemde kaybetmeyi göze alarak... Bunun başka bir izahı yok.

Yok yani anlarım, iyi oynar, oynattığın isimler, oynatmadığın isimlerden kat, kat kaliteli bir isim olur buna katılırım. Ama kusura bakmayın ama bu takım Rıdvan Şimşek'li, zaman zaman sakatlansa da Mehmet Erdem Uğurlu ile 31 puan topladı.

Eğer amacıımız meyve yemekse, lütfen meyvemizi yiyelim... Yoksa boşa kürek sallamayalım.

Çünkü bu takımın şampiyon olması için hayal kuran insanlar var. Zaten bu saatten sonra şampiyonluk kelimesi kullanmakta ne kadar doğru olabilir tartışılır. Hiç değilse Play-Off'tan olmayalım..

Verilen emeklere, harcanan paralara yazık!

 

Yorum yap

Yazarın Diğer Yazıları