Gaziantep yine öncülük ediyor

Gelecek Partisi Gaziantep İl Başkanlığı Genel Başkan Davutoğlu tarafından görkemli bir şekilde açıldı
Gaziantep yine öncülük ediyor

Eski Başbakan ve Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Kilis programının ardından bir dizi temas ve ziyaretlerde bulunmak üzere Gaziantep’e geldi. Gelecek Partisi Gaziantep İl Başkanlığının açılışını gerçekleştiren Davutoğlu, Gazianteplilere de seslendi. Davutoğlu, “Gaziantep yine öncülük ediyor. Gaziantep ülkemizin son dönemde yaşadığı sıkıntılar, esnafımızın, emeklimizin, çiftçimizin, vatandaşlarımızın yaşadığı sıkıntılara cevap olmak üzere kurulan Gelecek Partisi’nin il başkanlığı hayırlı olsun” dedi.

Gaziantep’te Güzel bir kadro kurulduğunu söyleyen Davutoğlu, “Bekir Başkanımız 40 yıla aşkın dostluğumuzla il başkanlığımızı açıyoruz. Bu mekan herkesten önce komşularımızındır, Gazianteplilerindir. Buraya hiçbir zorluk hissetmeden gelin, önce Bekir başkanımıza ve ekibine sonra bizler sıkıntılarınızın ve dertlerinizin Türkiye ölçeğinde sesi olacağız, çözüm adresi olacağız” ifadelerini kullandı.

“GENÇLERİMİZE UMUT OLMAK ÜZERE GELİYORUZ”

Gelecek Partimizin İl Başkanlığının açılışını gerçekleştirmek üzere bir araya gelindiğini anlatan Davutoğlu, “Gaziantep yine öncülük ediyor. Gaziantep ülkemizin son dönemde yaşadığı sıkıntılar, esnafımızın, emeklimizin, çiftçimizin, vatandaşlarımızın yaşadığı sıkıntılara cevap olmak üzere kurulan Gelecek Partisi’nin il başkanlığı hayırlı olsun. Her gün gittikçe kutuplaşan siyasete muhabbet katmaya geliyoruz. Biz, her gün sertleşen siyasete nezaket boyutu katmaya geliyoruz. Biz, her gün adalet arayışına cevap vermeye ve ülkede herkesin güvendiği bir adalet sistemini ihya etmeye geliyoruz. Biz, bir kişinin 3-4 maaş aldığı binlerce, milyonlarca gencin iş bulamadığı şartlarda gençlerimize ümit olmak üzere geliyoruz” dedi.


“MİLLETİN HAKKINI KORUMAK İÇİN GELİYORUZ”

Sorunları yakından takip ettiklerini kaydeden Davutoğlu, “Biz sabah açtığı dükkanı akşam siftahsız kapatan esnafımıza helal rızık kapısını güçlendirmek üzere geliyoruz. Biz rahat için gelmiyoruz, çile için geliyoruz. Biz, siyaset üzerinden zenginleşmek için değil Allah rızası ve milletin rızası için gecemizi gündüzümüze katmak için geliyoruz. Liyakatsiz, ehliyetsiz kadroların tarumar ettiği ekonomiyi ehliyet ve liyakat sahibi kadrolarla yeniden tamir etmeye, düzenlemeye geliyoruz. Biz ümidini kaybetmiş, hasat dönemi gelirken yem, mazot, gübre masraflarını nasıl karşılayacağını düşünen çiftçimize destek olmaya, bereketli ürünlerini daha da bereketlendirmeye geliyoruz. Bir grup rantçının değil, faizcinin değil, milletin hakkını korumak için geliyoruz.”

“TÜRKİYE’NİN SESİ OLACAĞIZ”

Gaziantep’te Güzel bir kadro kurulduğunu söyleyen Davutoğlu, “Bekir Başkanımız 40 yıla aşkın dostluğumuzla il başkanlığımızı açıyoruz. Bu mekan herkesten önce komşularımızındır, Gazianteplilerindir. Buraya hiçbir zorluk hissetmeden gelin, önce Bekir başkanımıza ve ekibine sonra bizler sıkıntılarınızın ve dertlerinizin Türkiye ölçeğinde sesi olacağız, çözüm adresi olacağız” diyerek sözlerini noktaladı.


Konuşmaların ardından Gelecek Partisi Gaziantep İl Başkanlığı binasının açılışı gerçekleştirildi. İl Başkanlığı açılış törenine CHP Gaziantep İl Başkanı Mehmet Neşet Uçar, İYİ Parti Gaziantep İl Başkanı Oğuz Hocaoğlu, Gelecek Partisi İl Başkanı Bekir Öztekin ve partililer katıldı.


Mehmet Torun
8.04.2021


Yorum yap

Diğer Haberler