Özseven'den Bayram mesajı

Gaziantep Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası(GSMMMO) Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Özseven Kurban bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.
Özseven'den Bayram mesajı

Özseven mesajında şu cümlelere yer verdi;“Büyük bir heyecan ve mutluluk içerisinde karşıladığımız bayramlar; dostluğun, birlik ve beraberliğin önemsendiği, kırgınlıkların ve dargınlıkların bir tarafa bırakıldığı, gönüllerin birbirine yakınlaştığı özel günlerdir.

Toplumumuzda çok özel ve anlamlı bir yere sahip olan, milletimizin manevi değerlerinin ve sosyal yardımlaşma ile dayanışma duygularının en güzel göstergesi olan, bir mübarek Kurban Bayramını daha karşılamanın mutluluğu içerisinde bulunmaktayız.

2020 yılının Mart ayından itibaren sosyal yaşam düzenimizde etkili olan    Covid-19 nedeniyle bu yıl her ne kadar biraz daha esnetilmiş olsa da yeni sosyal hayat kurallarına dikkat ederek ibadetimizi ve bayramlaşma sürecimizi gerçekleştirmemiz gerekmektedir.

Yeni sosyal hayat düzenimizde tüm meslek mensuplarımızın ve İslam aleminin Kurban Bayramını kutlar, tüm dünyanın barış, huzur ve sağlık içinde yaşamasını temenni ederim.”


Haber Merkezi
16.07.2021

Yorum yap

Diğer Haberler