Altunkaya Ailesi Ramazan kolisi dağıtmaya başladı

Altunkaya Şirketler Grubu, bu yılda Ramazan ayı öncesi paketi yardımında bulunmaya başladı.
Altunkaya Ailesi Ramazan  kolisi dağıtmaya başladı

Hayırsever Altunkaya Ailesi Nusaybin ve Midyat başta olmak üzere Mardin, Batman, Gaziantep, Diyarbakır ve Mersin illerinde ağırlıklı olarak 150 Bin Gıda kolisi dağıtmaya başladı.
Altunkaya Şirketler Grubu, Ramazan öncesi 150 Bin gıda kolisi hazırlayarak maddi durumu düşük ailelere ulaştırıyor. Altunkaya Şirketler Grubu, Sorumluluk Projeleri kapsamında maddi zorluğa düşen kişilere yardım etmeye devam ediyor.
Daha önce kendilerine başvuran ve birebir tespit ettikleri ailelere kendilerinin özel oluşturduğu dağıtım ağıyla hak sahiplerine evlerine kadar yardımlarını ulaştırıyor. Altunkaya Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Mahsum Altunkaya, daha önce de Gaziantep Valiliği öncülüğünde başlatılan ve tüm şehri kapsamına alan Gönül Seferberliği’ne önemli destekte bulunmuş, hayırsever iş insanı, gönül seferberliği kampanyası kapsamında içerisinde çeşitli ürünlerin yer aldığı 1000 koli gıda yardımında bulunmuştu.
Altunkaya Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Mahsum Altunkaya, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Hububat, Bakliyat, Yağlı Tohumlar ve Mamulleri Sektör Kurulu Başkanlığını başarıyla yürütüyor. Altunkaya Şirketler Grubu merkezi Gaziantep’te bulunan ve birçok alanda faaliyet gösteren hizmetlerini burada sürdüren Mardin Midyatlı dev bir işletmedir. Gıda sektöründen içecek sektörüne, sağlık ve temizlik sektöründen tarım ve hayvancılık sektörüne kadar birçok alanda Türkiye’yi dış pazarlarda başarıya temsil etmektedir.
Altunsa Gıda olarak bilinen, Altunkaya Şirketler Grubu 300 çeşit ürünüyle 54 ülkeye ihracat yapıyor. Son yıllarda yaptığı yatırımlarla Türkiye'nin en büyük sanayi kuruluşları arasına girmeyi başardı. Mahmood Coffee, Euro Drink, Mobile Drink, Pilot ve Livan's gibi markalarıyla tanınan firma, İSO tarafından açıklanan 2'nci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu Listesi'ne 378'inci sırada yer alıyor.
Barış KAYA


Haber Merkezi
28.03.2021


Yorumlar

Yorum yap

Diğer Haberler