Ankas kaleyi garantiye aldı

Bölgesel Amatör Ligi (BAL) 6’ıncı Bölge 1’inci grupta iddialı bir kadro oluşturmayı hedefleyen Gaziantep Ankasspor, tecrübeli file bekçisi Erhan Kırcı’yı renklerine bağladı.
Ankas kaleyi garantiye aldı

 

Kariyerinde 14 ayrı profesyonel kulüpte forma giyen 33 yaşında ki tecrübeli file bekçisi, 2020 – 2021 sezonunda Bordo – mavili ekibin formasını terletecek. 

Gaziantep temsilcisi Ankasspor yönetimi ile görüşerek her konuda anlaşma sağlayan deneyimli kaleci, kariyerine yeni bir başarı sayfası daha eklemek istediğini belirtti. Bordo – mavili ekibin kulüp başkanı Alaettin Atalar ise geçen sezon 12Bingölspor’da takip ettikleri Erhan Kırcı ile yaptıkları görüşmenin olumlu sonuçlandığını kaydederken her iki tarafa da hayırlı olsun temennisinde bulundu.

ERHAN KIRCI KİMDİR ?

Trabzon takımlarından DSİ Karadenizspor’da 10 yaşında futbola başlayan Erhan Kırcı, aynı sezon içerisinde yine Trabzon amatör kulüplerinden 24 Şubatspor’a geçiş yaptı. Burada ki performansı ile 1461 Trabzonspor altyapı hocalarının dikkatinden kaçmayan file bekçisi burada kendini geliştirerek 2007 – 2008 sezonunda profesyonelliğe geçiş yaptı. 2010 – 2011 sezonunda İskenderun Körfesspor’a transfer olan 33 yaşında ki kaleci, 2011 – 2012 sezonunda ise Kayserispor formasını terletti. Tecrübeli kaleci daha sonraları sırası ile Mamak F.K, Nazilli Belediyespor, Büyükşehir Belediye Erzurumspor, Körfezspor, Yozgatspor A.Ş, Hekimoğlu Trabzonspor, Bucaspor, Bayburt Özel İdare, Bağcılarspor, Ergene Velimeşespor, Alibeyköyspor ve son olarak ise 12 Bingölspor’un kalelerini korudu.Bülten


Haber Merkezi
26.03.2021


Yorum yap

Diğer Haberler