Avrupa şampiyonasına hazırlanıyorlar

Hokeyde Gaziantep'i başarıyla temsil eden Gaziantep Polisgücüspor, 23-26 Eylül’de Hırvatistan’da ve Slovenya’da oynanacak olan Avrupa Şampiyonası’na yoğun bir tempoda hazırlanıyor. 
Avrupa şampiyonasına hazırlanıyorlar

10 Eylül’de Alanya’da kampa girerek hazırlıklarını burada sürdüren Gaziantep Polisgücüspor, çalışmalarına 21 Eylül'e kadar burada devam edecekler.. Gaziantep Polisgücü Spor Kulübü Başkanı Mehmet Kaplan, Hırvatistan kızlar ile Slovenya ise erkekler ile başarılı bir şekilde döneceklerine inandığını ifade etti.

21 EYLÜL'DE GİDECEKLER

Teknik Direktör Yusuf Kasım yönetiminde Avrupa hazırlığını Alanya'da sürdüren Gaziantep Polisgücü'nde kamp çalışmaları moralli geçiyor. 21 Eylül'e kadar Alanya'da çalışacaklar ve Alanya'dan kızlar Hırvatistan’a, erkekler’de ise Slovenya’ya gidecekler. Gaziantep Polisgücü, geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi yine başarılı bir şekilde ülkemizi temsil ederek dönmek istiyorlar. 

KAPLAN ALANYA'YA GİDECEK

Takım 3 günden bu yana çalışmalarını Alanya'da sürdürürkenGaziantep Polisgücüspor Kulübü Başkanı Mehmet Kaplan'da ziyaret ederek takıma moral verecek. Kaplan, Avrupa şampiyonasına hazırlandıklarını ve 23-26 Eylül tarihleri arasında oynayacakları maçlarda en iyi şekilde mücadele ederek ülkemizi başarıyla temsil etmek istediklerini söyledi. Mehmet Kaplan, “Takım olarak iyi durumdayız. Avrupa’da açık alanda şampiyonluk hedefliyoruz. Takımımız 10 Eylül’den sonra Alanya’da kamp yapacak. Bu kamp süresince en iyi şekilde Avrupa şampiyonası hazırlanacağız.”

TEKNİK EKİP BAŞARIYA İNANIYOR

Gaziantep Polisgücüspor Kulübü antrenörü Yusuf Kasım, Hırvatistan ve Slovenya'da oynanacak olan Avrupa Şampiyonlar Lig açık alan hokey maçlarına en iyi şekilde hazırlanacaklarını belirterek, “Eksiklerimiz var ama, Alanya kampında tam takım çalışacağız. Bu kamp süresince Avrupa’ya gerek kızlarda gerekse erkeklerde çok iyi hazırlanmak istiyoruz. Gaziantep Polisgücü olarak tek hedefimiz yine şampiyonluk olacak” diye konuştu. Eyup Özkan  

 


Haber Merkezi
13.09.2021


Yorum yap

Diğer Haberler