Ayrılığım gerçekten ironik

Ayrılığım gerçekten ironik

Sezon başında Alanyaspor'dan Fenerbahçe'ye transfer olan ancak orada düşünülmeyince transferin son gününde Gaziantep Futbol Kulübü'nün yolunu tutan Steven Caulker, İskoç basınına açıklamalarda bulundu ve Sierra Leone Milli Takımı'nı seçmesine de değindi.

Steven Caulker, geçen sezon kendisini Erol Bulut istediğini ve ancak transferinin gerçekleşmediğini belirterek, şu açıklamaları yaptı; "Geçen yıl Fenerbahçe'de Erol Bulut beni gerçekten istedi ancak kulüp transferi bitiremedi. Bu yaz ise transfer gerçekleşti ancak yeni teknik direktör beni istemedi. Bu gerçekten ironik."

CLARKE'İ ARADIM

Fenerbahçe anlaştıktan sonra teknik adam Clarke'i aradığını belirten Caulker; "Fenerbahçe ile anlaştıktan sonra İskoçya Teknik Direktörü Clarke'ı aradım. Milli Takım konusunu ilk ağızdan duymak istedim. Bana açıkça defans oyuncularının performansından memnun olduğunu söyledi, saygı duydum." Clarke, daha sonra, corona virüsü nedeniyle Türkiye'ye gelerek beni izleyemediğini söyledi. Daha sonra gelip izleyebileceğini ancak şu noktada kararının net olduğunu belirtti.

SİZİ BİR TEKNİK ADAM BEĞENİR

BİR TEKNİK ADAM BEĞENMEZ

Cauker; "Bu konuda benim hiçbir kötü düşüncem yok. Bana karşı açık ve netti, benim istediğim de buydu. Futbol düşünceler oyunudur ve birçok teknik adam da beni beğenmeyebilir, aynı zamanda birçoğu da beğenebilir. Bu oyunun bir parçasıdır. Değişik bir futbol kariyerim oldu. Bir ülkenin tarihinde yer alabilme ve onu harika üzerinde bulunabilir kılma fikri beni heyecanlandırıyor. Sierra Leone'yi de bu yüzden seçtim" diye konuştu. Spor Merkezi


Haber Merkezi
13.10.2021

Yorum yap

Diğer Haberler