Balkan Tercüme ve Gaziantep Barosu Arasındaki İş Birliği Sağlandı

Balkan Tercüme ve Gaziantep Barosu Arasındaki İş Birliği Sağlandı

Gaziantep tercüme bürosu Balkan Tercüme, uzun zamandan beri tercüme hizmetleri veren İstanbul ve Ankara'da şubeleri bulunan bir kurumsal firmadır. Son zamanlarda Gaziantep Barosu'yla yapılan iş birliğiyle kendisinden oldukça fazla söz ettirmeye başladı. Kaliteli ve uzman tercüman kadrosuyla tercüme alanında hizmetler vermeye devam ediyor.

Balkan Tercüme genel müdürü Metin Karakoca ve Gaziantep Barosu başkanı Bektaş Şarklı tarafından imzalanarak yürürlüğe giren iş birliği taraflara güzel avantajlar vadediyor. Tercüme bürosunda verilen hizmetlerin çok çeşitliliği Gaziantep barosu çalışanlarına önemli yararlar sağlıyor. Balkan Tercüme bürosunda bulunan tecrübeli ve uzman çalışanlar sayesinde, Gaziantep barosu avukatlarına ve stajyer avukatlarına çeviri hizmetleri sunuyor. Tüm dillerde hizmet verebilen Balkan Tercüme, Gaziantep Barosu'ndaki iş birliğindeki insanlara 1 yıl boyunca hizmet vermeye devam ediyor.  Balkan Tercüme bürosu, iş birliğine bağlı olan insanlara çeşitli hizmetler veriyor. Bu hizmetler arasında noter yeminli veya adli yeminli, teknik, ticari, hukuki, yazılı, ardıl, simültane ve sözlü olarak hizmetler vermeye devam ediyor.  Tercüme bürosu tarafından verilen hizmetler belirlenen fiyat politikasına göre verilmektedir. Verilen hizmetlerin geçerlilik süresi 1 yıl olarak ayarlanmıştır.

Balkan Tercüme Bürosu Avantajları Nelerdir?

 Bünyesinde barındırdığı uzman çalışanlarla birçok hizmeti aynı anda verebilen kurum, tercüme alanında ülkemizdeki en popüler kurumlar arasında yer alıyor. Son olarak da Gaziantep Barosu'yla girilen iş birliğiyle adını duyurmaya devam etmiştir. Uygun fiyatlarla tüm dillerde destek alabilmenizi sağlayan Balkan Tercüme Bürosu, birçok alanda hizmetlerini sürdürmeye devam ediyor. Tercüme bürosunun hizmetleri arasında noter onayı, apostil/ imza tasdiği için kaymakamlık/ valilik onayı, ticaret odası onayı, dışişleri onayı, konsolosluk onayı ve işlem takibi hizmetleri bulunmaktadır. Bu hizmetler isteğe bağlı olarak kurum tarafından elde edebileceğiniz avantajlar arasında sayılabilir. Firma tüm dillerde, dil alanında kendisini geliştirmiş bilirkişiler tarafından çalışmalarını sürdürüyor ve firmadan yararlananlara uzun vadeli avantajlar sunuyor. Tercüme bürosu ve Gaziantep Barosu arasında imzalanan anlaşmaya göre de firma 1 yıl boyunca bu tarz hizmetleri, anlaşmaya bağlı kişilere sunmaya devam ediyor.


Haber Merkezi
13.12.2021

Yorum yap

Diğer Haberler