Bu vatan bizim

“Bu milletin parasını çarçur ettirmeyiz”
Bu vatan bizim

İYİ Parti Gaziantep İl Başkanı Av. Oğuz Hocaoğlu, kent ve ülke gündemini yakından ilgilendiren konulara ilişkin bir basın toplantısı düzenledi.

 Düzenlenen toplantıda konuşan Hocaoğlu, “Ülkemiz cayır cayır yanıyor. Bununun hiçbir açıklaması olamaz, inşallah kasıtlı yapılan bir olaya değildir. Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’in ifade ettiği gibi; Orman Yangını çıkaranların vatana ihanet suçundan yargılanması gerektiği kanaatindeyiz. Söz konusu vatan olunca bizim tek gayemiz olur, o da Vatan. Yanan ormanların yerine, bölgeye uyumlu, milli gelire destek, ürün veren, o bölge Orman Köylüsünün gelirini artırıcı ağaçlar dikilmelidir. Vatan hainlerine en güzel cevap bu olacaktır.”

 BU VATAN BİZİM

AKP hükümetinin yangınlara müdahalede sınıfta kaldığını söyleyen Hocaoğlu, “Ancak biz felaketten paye çıkarmayacak kadar ülkemizi seviyoruz. Bu vatan bizim. Bu süreçte muhalefet değil, çözüm sunacağız. Acıları sarmaya çalışacağız.”

 “İKTİDAR YÜRÜYÜŞÜMÜZ BAŞLIYOR” 

Tüm İYİ Parti kadrolarının bir araya geleceğini anlatan Hocaoğlu, “7 Ağustos Cumartesi günü Gaziantep’te, iktidar yürüyüşümüzü başlatıyoruz. İl binamızda Gaziantep’te İYİ Partide görev almış, il, ilçe başkanları, yönetim kurulu üyeleri, belediye başkan adayları, milletvekili adayları ve milletvekilimiz Prof. Dr. Hüseyin Filiz’inde katılacağı bir yemek vereceğiz. İYİ Partide eski, yeni il ve ilçe başkanı olmaz, eski, yeni yönetici olmaz. Herkes sahaya, herkes göreve diyeceğiz. AKP Gaziantep’te kayıp eder ise; Türkiye’de kayıp eder. Biz bunun bilincindeyiz. AKP devri Gaziantep’te kapanmıştır. Cumhur İttifakı Gaziantep’te bitmiştir. İYİ Parti ve Millet İttifakı Gaziantep ve Türkiye’yi yönetmeye taliptir. Haydi Gaziantep destek sizden hizmet bizden” diyerek sözlerini noktaladı. Barış Kaya


Haber Merkezi
2.08.2021


Yorum yap

Diğer Haberler