Çocuklar gönüllerince eğlendi

SANKO Üniversitesi ve Hasan Kalyoncu Üniversitesi’nin katkılarıyla, Çocuk Fizyoterapistliği Derneği’nin üniversite öğrenci temsilcileri ile Empati Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi tarafından Yeşilvadi Parkı’nda bir etkinlik düzenlendi
Çocuklar gönüllerince eğlendi

SANKO Üniversitesi ve Hasan Kalyoncu Üniversitesi’nin katkılarıyla, Çocuk Fizyoterapistliği Derneği’nin üniversite öğrenci temsilcileri ile Empati Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi tarafından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında Yeşilvadi Parkı’nda bir etkinlik düzenlendi.

Etkinlikte, Empati Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’nin öğrencileriyle birlikte çeşitli yarışmalar, dans gösterileri ve koro eşliğinde şarkılar gerçekleştirildi.

Etkinliğe katkı sağlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren SANKO Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Güner Dağlı, bu tür etkinlerin sadece tek bir günle sınırlı kalmaması, daha sık gerçekleştirilmesi gerektiğini söyledi.

Çocuk Fizyoterapistliği Derneği Gençlik Komisyonu Basın Yayın Koordinatörü Özge Özer, SANKO Üniversitesi Temsilcisi Güler Alpsoy, Hasan Kalyoncu Üniversitesi Temsilcisi Nuray Güneş ve gönüllü öğrencilerin liderliğinde gerçekleşen etkinlikte, çocuklar doyasıya eğlendi.

Etkinliğe SANKO Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölüm Başkanı Prof. Dr. Nevin Ergun ve bölüm akademisyenleri de katıldı. Bülten


Haber Merkezi
25.04.2019


Yorum yap

Diğer Haberler