Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Kılıçdaroğlu'ndan taziye telefonu

Babası Hüseyin Tayyar'ı kaybeden Ak Parti MKYK üyesi Şamil Tayyar'ın acısını, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu başta olmak üzere bir çok isim taziye ziyareti yaparak ve telefon açarak paylaştı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan ve  Kılıçdaroğlu'ndan taziye telefonu

Babası Hüseyin Tayyar'ı kaybeden Ak Parti MKYK üyesi Şamil Tayyar'ın acısını, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu başta olmak üzere bir çok isim taziye ziyareti yaparak ve telefon açarak paylaştı. Tayyar, acısını paylaşan tüm herkese teşekkür etti.

Geçtiğimiz günlerde Babası Hüseyin Tayyar'ı kaybeden Şamil Tayyar baba ocağında dostlarıyla birlikte acısını unutmaya çalışıyor.
Pandemi sürecinde olunmasına rağmen çok sayıda ismin katılımıyla babası Hüseyin Tayyar’ı son yolculuğuna uğurlayan Şamil Tayyar, cenazeye katılamayan önemli isimler tarafından aranarak bu zor gününde yalnız bırakılmadı.

Cumhurbaşkanı aradı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Şamil Tayyar'ı telefonla arayarak başsağlığı dileğinde bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yanı sıra TBMM Başkanı Mustafa Şentop ile Türkiye Cumhuriyeti son Başbakanı ve Ak Parti Genel Başkan vekili Binali Yıldırım'da telefonla taziye ileten isimler oldular.

Kemal Kılıçdaroğlu'ndan taziye telefonu

Şamil Tayyar'ı acı gününde bir çok Bakan'ın yanı sıra Ak Parti, MHP, CHP ve diğer partilerden çok sayıda milletvekili, siyasetçi, akademisyen, bürokrat ve işadamı da aradı.
Tayyar'ı telefonla arayan isimler arasında CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu da yer aldı. Dün Tayyar'ı arayan Kemal Kılıçdaroğlu, aileye başsağlığı dileğinde bulundu.
Şamil Tayyar ise sosyal medyadan yaptığı açıklamada "Acımızı paylaşan Cumhurbaşkanımıza, Meclis Başkanımıza, son Başbakanımıza, bakanlarımıza, vekillerimize ve muhabbet erbabına minnettarım.
Yalnız bırakmayan Abdulhamit Gül bakanımıza, Fatma Şahin‘in şahsında başkanlarımıza, Eyüp Özkeçeci ve yol arkadaşlarımıza teşekkür ederim" dedi.


Haber Merkezi
22.04.2021


Yorum yap

Diğer Haberler