Davetliler düğünde, onlar maçta

Önceki akşam oynanan maçta sürpriz bir olay yaşandı.
Davetliler düğünde, onlar maçta

Futbol sahalarında ender rastlanan bir olay yaşanırken Gaziantep FK ile Antalyaspor'u karşı karşıya getiren Süper Lig 4. hafta karşılaşmasına statta maçı izlemeye gelen gelin damat tribünlerde dikkat çekti.

Mutlu gününde eşini de yanılarak alan  Gaziantep FK'nın Antalyaspor ile oynadığı maçı izleyen damat Mesut Çamurcu, günün olay ismi oldu. Aynı zamanda tribün lideri olan ve Gaziantep FK'yı bir çok maçta yalnız bırakmayan Çamurcu, bu kez mutlu gününde kendisi damatlık eşi ise gelinlik elbisesiyle stadyumda giriş yapınca ortaya farklı görüntüler çıktı.

GELİN VE DAMAT İLGİ ODAĞI OLDU

Gaziantep FK ile Antalyaspor’u karşı karşıya getiren Süper Lig 4. hafta karşılaşmasının sakin geçen ilk yarısına maçı el ele izlemeye gelen gelin ve damat damga vurdu. Karşılaşmanın ilk yarısı başladıktan sonra el ele Gaziantep Kalyon Stadı’na giriş yapan gelin Mehtap ile damat Mesut, tribünlerde takımlarını destekleyen taraftarların da dikkatini çekti. Gelin ve damadı gören taraftarlar şaşkınlıklarını gizleyemezken, fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmedi.

GÖNLÜM TAKIMI YALNIZ BIRAKMAYA EL VERMEDİ

Öte yandan taraftarı olduğu Gaziantep FK’yı düğün günü de yalnız bırakmayan damat Mesut Çamurcu’nun ‘Asil Şahinler’ isimli taraftar grubunun tribün lideri olduğu ortaya çıktı. Gönül verdiği takımının maçının düğün gününe denk gelmesi nedeniyle ikilemde kaldığını belirten damat Mesut, düğünden sonra eşi Mehtap ile stada gelmeye karar verdiğini ve gönlünün takımını yalnız bırakmaya el vermediğini söyledi. Spor Merkezi

 


Haber Merkezi
14.09.2021


Yorum yap

Diğer Haberler