Helal olsun size Polisgücü'nün sultanları

Avrupa Trophy Şampiyonasında mücadele eden Gaziantep Polisgücü Kadın Hokey Takımı sporcuları maç öncesi görevleri başında şehit olan askerler için saygı duruşunda bulunarak ardından Mehmetçiklere asker selamı gönderdi.
Helal olsun size Polisgücü'nün sultanları

Litvanya’nın  Siauliai kentinde gerçekleştirilmekte olan Kadınlar Salon Hokeyi Avrupa Şampiyon Kulüpler Trophy Liginde mücadele eden Türkiye temsilcisi Gaziantep Polisgücü Spor Kadın Hokey Takımı sporcuları maçlar öncesi ülke savunmasında can veren Mehmetçiklerimize ve güvenlik görevlilerinin anısına saygı duruşunda bulunarak ardından İdlip’te görev yapan Mehmetçiklere asker selamı yolladı. Hokeyin sultanlarının bu davranışı salonda dikkatle izlenirken Türkiye’yi desteklemek için salona gelen izleyiciler Gaziantep Polisgücü Spor Kadın Hokey Takımını ayakta alkışladı.

MİLLETİMİZ VE ASKERLERİMİZİN YANINDAYIZ

Takım Kaptanı Meryem Oymak her zaman Mehmetçiğin yanında olduklarını, görevi başında şehit olan askerlerimize Allahtan rahmet, ailelerine ve yakınlarına baş sağlığı dilediklerini ifade ederek “Avrupa Trophy Şampiyonasında Ülkemizi ve Milletimizi temsil ediyoruz. Vatan toprağımızı koruyan ve günün 24 saati ülkemizi korumak için canlarını seve seve feda eden askerlerimizin, devletimizin ve milletimizin daima yanındayız. Avrupa Şampiyonasında ki maçlarımızdan önce şehitlerimizin anısına saygı duruşunda bulunarak görevi başındaki Mehmetçiklerimize ve güvenlik görevlilerimize selam gönderiyoruz” dedi.  BÜLTEN


Haber Merkezi
24.02.2020


Yorum yap

Diğer Haberler