Hokeyde Erkekler Açık Alan Süper Ligi sona erdi

Türkiye Hokey Federasyonunun Gaziantep’te organize ettiği 2020 – 2021 Sezonu Erkekler Açık Alan Hokey Süper Ligi sona erdi.  
Hokeyde Erkekler Açık Alan Süper Ligi sona erdi

Gaziantep Hokey tesislerinde oynanan ve 8 süper lig ekibinin kıyasıya mücadele ettiği Süper Ligde şampiyonluk ipini Gaziantep Polisgücü göğüsledi. Nizip Zeugma sezonu ikinci sırada tamamlarken, Konya temsilcisi Selçuklu Belediyesi ise üçüncü oldu. Diyarbakır temsilcisi Plaza Hotel Peyas ile Osmaniye Hokey Kulüpleri lige veda eden ekipler oldular.

Erkekler Açık Alan Süper Liginde 2020 – 2021 sezonunun ardından Gaziantep Polisgücü’nden Reza Norouzzadeh gol kralı olurken, Alanya Yıldızlar Hokey Kulübünün file bekçisi Necip Çılkız en iyi kaleci ödülünü aldı. Süper ligin en iyi oyuncu ödüllerini ise Selçuklu Belediyesinden Furkan Ataş ile Nizip Zeugma’dan Furkan Ekinci aldılar.

Gaziantep Hokey tesislerinde 5 Haziran’da başlayan ve dün sona eren organizasyonun kupa törenine AKP İl Başkanı Eyüp Özkeçeci, Türkiye Hokey Federasyonu Başkanı Sadık Karakan, Şahinbey İlçe Kaymakamı Tahir Şahin, İl Emniyet Müdür Vekili Ahmet Aşkın Söğüt, Gaziantep Gençlik ve Spor İl Müdürü Muhittin Özbay ile çok sayıda davetli katıldı.

 


Haber Merkezi
12.06.2021

Yorum yap

Diğer Haberler