İsimler çok, transfer yok!

Geride bıraktığımız sezonu 58 puanla 9. sırada tamamlayan ve sezonun bitmesiyle birlikte teknik direktör Ricardo Sa Pinto ile yollar ayrılmıştı.
İsimler çok, transfer yok!

Bu gelişmelerin ardından Gaziantep FK ilk olarak teknik direktörlüğe son olarak Fenerbahçe'yi çalıştıran ve görevini yarım bırakan Erol Bulut getirildi. Teknik ekibin belirlenmesinin ardından kırmızı-siyahlılar iç transferde Morais, Sousa, Miranda, Güray Vural, Bilal Başacıkoğlu ile yollarını ayıran kırmızı-siyahlılar Papy ve Vetrih sözleşme uzattılar...

MİRALLAS VE MUHAMMET HENÜZ SONUÇLANMADI

Kırmızı-Siyahlılar iç transferde görüşmelerini sürdürürken dış transferde ise belirlenen oyuncularla pazarlık sürüyor ancak henüz bir sonuç alınamadı. Papy ve Vetrih ile uzatmalarının ardından gözler Kevin Mirallas ile Muhammet Demir'e çevrildi... Kırmızı-Siyahlı yönetim Muhammet Demir'in bonservisini almaya çalışırken Kevin Mirallas'ın ise henüz kararsız olması nedeniyle bu görüşme uzuyor.

DIŞ TRANSFERDE KİMLER VAR

Dış transferde hamle Muhammet ve Kevin'in durumundan sonra daha çok netlik kazanacak. İki oyuncunun durumuna göre Gaziantep FK'da dış transferde rotasını çizecek. Teknik direktör Erol Bulut ve kırmızı-siyahlı transfer komitesinin belirlediği isimler bulunurken bu oyuncular ile ilgili hala somut adımlar atılamadı. Öte yandan teknik direktör Erol Bulut'un yeni sezon toplanma tarihine kadar transferlerin bitirilmesini istediği öğrenildi..

ÇOK İSİM DOLAŞIYOR

Dış transferde henüz bir isimle net anlaşma sağlamanazken özellikle ulusal basında bir çok oyuncunun ismi Gaziantep FK ile anılıyor. Özellikle eski takımı Alanyaspor ve Fenerbahçe'den bir çok isim kırmızı-siyahlı takım ile anılırken transfer komitesinden bir doğrulama yapılmadı. Özellikle Cisse ve Ceyhun isimleri ortalıkta çok dile getirilirken önümüzdeki günlerde bu transferlerin netlik kazanması bekleniyor..

GENÇ İSİMLERDE VAR

Gaziantep FK yönetimi nokta transferlerin yanı sıra gelecaği de düşünerek belirlediği genç isimler üzerinde durulduğu öğrenildi. Bursa Yıldırımspor'dan 2 oyuncuyla anlaşmanın yakın olduğu gelen bilgiler arasında yer alırken en az 1 veya 2 oyuncunun kırmızı-siyahlı takıma katılması bekleniyor. Eyup Özkan


Haber Merkezi
8.06.2021

Yorum yap

Diğer Haberler