Kayıt dışılığa karşı sıfır tolerans!

Kayıt dışılığa karşı sıfır tolerans!

Gaziantep Valisi Davut Gül başkanlığında, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, kaymakamlar, ilçe belediye başkanları ve ilgililerin katılımları ile Ruhsatsız İşyerleri Değerlendirme Toplantısı gerçekleştirildi. Toplantı sonunda açıklamalarda bulunan Vali Davut Gül, “Rekabet şartlarının ihlal edilmemesi, çocuk ve sigortasız işçi çalıştırılmaması gibi konular için 7/24 saha denetiminde olacağız” dedi. 

Ruhsatsız İşyerleri Değerlendirme Toplantısı, Vali Davut Gül başkanlığında, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, kaymakamlar, ilçe belediye başkanları ve ilgililerin katılımları ile gerçekleştirildi. Toplantıda kayıt dışı işçi çalıştırılması, çocuk işçi çalıştırılması ve rekabet şartlarının ihlal edilmemesi konuları görüşüldü.

ÇIRAK EĞİTİM MERKEZLERİNE BAŞVURUN 

Toplantı sonrasında açıklamalarda bulunan Gaziantep Valisi Davut Gül, Kayıt dışılığa tolerans gösterilmeyeceğini söyledi. Vali Gül, “Rekabet şartlarının ihlal edilmemesi, çocuk ve sigortasız işçi çalıştırılmaması gibi konular için 7/24 saha denetiminde olacağız. Çıraklık eğitim merkezlerimizden çırak temin ederek personel ihtiyacınızı giderebilirsiniz” dedi.

 


Barış Kaya
2.08.2021

Yorum yap

Diğer Haberler