Kurtuluş gününde Gaziantep’te olacak

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 1 yıllık bir aradan sonra Gaziantep’e geliyor.
Kurtuluş gününde Gaziantep’te olacak

En son 26 Eylül 2020 tarihinde TEKNOFEST etkinliklerine katılmak ve açılışlar yapmak amacıyla Gaziantep'e gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bu defa Gaziantep’in düşman işgalinden kurtuluşunun 100'üncü yıl dönümü etkinlikleri kapsamında Gaziantep’e gelecek ve aynı gün bir dizi açılışlar da gerçekleştirecek.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bir dizi açılışlar ve Gaziantep’in kurtuluş günü kutlamalarına katılmak için Gaziantep’e geliyor. Sosyal medya hesabı üzerinden açıklamalarda bulunan AK Parti Gaziantep İl Başkanı Eyup Özkeçeci, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, 25 Aralık’ta, Gaziantep’imizin Kurtuluş gününde Gaziantep’te olacak” ifadelerini kullandı.

Gaziantep’in düşman işgalinden kurtuluşunun 100'üncü yıl dönümü etkinlikleri kapsamında Gaziantep’e gelecek olan Cumhurbaşkanı Erdoğan, bunun yanı sıra bir dizi açılışlar ve temel atma törenlerine katılacak.

ÖZKEÇECİ, SOSYAL MEDYA HESABINDAN DUYURDU

Konuya ilişkin sosyal medya hesabı üzerinden açıklamalarda bulunan AK Parti Gaziantep İl Başkanı Eyup Özkeçeci, “Hasret bitti, Gaziantep için vuslat vakti! Milletin adamı; sevdamızın, aşkımızın lideri geliyor. Büyük bir özlem ve hasretle beklediğimiz Başkomutanımız, muhterem Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan, 25 Aralık’ta, Gaziantep’imizin Kurtuluş gününde Gaziantep’te olacak” dedi.


Mehmet Torun
23.11.2021


Yorum yap

Diğer Haberler