Peter Thomas Roth ile Cildini Gençleştir!

Peter Thomas Roth ile Cildini Gençleştir!

Peter Thomas Roth ile Cildini Gençleştir!

Her kadın cildinin güzel ve bakımlı görünmesini ister. Ancak kimlik yaşı gibi cilt yaşı da zamanla yaşlanmaya başlar. Genetik ve çevresel faktörler başta olmak üzere sağlıksız beslenme, düzensiz uyku gibi daha birçok faktör cildin erken yaşlanmasına sebep olabilir. Bu durum ciltte çizgi ve kırışıklık oluşumuna zemin hazırlar. Sağlıklı ve bakımlı bir cilt için düzenli bakım uygulamak son derece önemlidir. Bakım ürünleri tercih ederken cilt yapısına ve problemine uygun doğru ürünler kullanmak gerekir.

Peter Thomas Roth ürünleri her cilt tipine ve problemine karşı ürünler geliştirerek cilt sağlığını ve güzelliğini korumayı hedefler. Markanın ürün yelpazesinde temizleme jeli, peeling, tonik, serum, nemlendirici göz kremi, maske bulunmaktadır.

Balkabağı Maske ile Cildini Yenile

Peter Thomas Roth Pumpkin Enzyme Mask mat, yaşlanmış ve donuk ciltler için üçlü bakım yapar. İçeriğinde bulunan balkabağı enzimleri ile cilt görünümünü yenilemeye yardımcı olur ve cilde canlılık kazandırır. Amino asitler, enzimler açısından zengin olan balkabağı cilt bakımlarında sıklıkla tercih edilen maske çeşitleri arasında yerini almaktadır. O halde faydalarına birlikte göz atalım;

  • Ölü hücreleri arındırır.
  • Cildinizdeki kırışıkları azaltır.
  • Hücre yenilenmesini hızlandırır.
  • Cildin nem seviyesini dengeler.
  • Cilde doğal bir ışıltı ve canlılık kazandırır.

Peki balbakağı maske nasıl uygulanır? Sorusunu cevaplayacak olursak; cildinize ince bir tabaka halinde uyguladıktan sonra dairesel hareketlerle nazikçe masaj yaparak uygulayınız. Cilt hassasiyetine göre 3-7 dakika beklettikten sonra ılık su ile durulayınız. Peter Thomas Roth Pumpkin Enzyme Mask kullananlar tarafından da sıklıkla tavsiye edilmektedir.

Peter Thomas Roth Sulfur Mask, Peter Thomas Roth Irısh Moor Mud, Peter Thomas Roth maske seti ve daha fazla ürün çeşidini Dermokozmetika’dan inceleyin, dilediğiniz ürüne uygun fiyat hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanıyla hemen sahip olun!


Haber Merkezi
13.10.2021

Yorum yap

Diğer Haberler