Pinto hoca; OĞUZ NEDEN OYNATILMIYOR?

Pinto hoca; OĞUZ NEDEN OYNATILMIYOR?

Ligde Avrupa hesabı yapan ancak son haftalarda savunmada yapılan hatalar nedeniyle puan kayıplarını yaşayan Gaziantep Futbol Kulübü'nde takımın başarılı isimlerinden Oğuz Ceylan'ın son haftalarda forma giyememesi kafalarda soru işareti bıraktı.

Ortaya koyduğu performans ile Milli takıma kadar göz kırpan ve önemli takımların gözdesi olan Oğuz Ceylan'ın Portekizli teknik adam Ricardo Sa Pinto, geldikten sonra forma şansı bulması bir hayli zorlaştı. Sağ bekte Pawel Olkowski, forma şansı bulurken son oynanan Denizlispor maçındaki kötü performansıyla dikkat çekti. Bunun üzerine kırmızı-siyahlı taraftarlar "Oğuz nerede" sorunusu sormaya başladı. Her hangi bir sakatlığıda bulunmayan başarılı oyuncunun neden forma şansı bulamadığı tartışılıyor..

OĞUZ GÖREV BEKLİYOR

Başakşehir maçı öncesi hafif bir sakatlık geçiren ancak şu anda iyi olduğu ve takımla birlikte çalışmalarına devam eden Oğuz Ceylan, Portekizli teknik adam Ricardo Sa Pinto'dan görev bekliyor. Antrenmanlardaki hırsıylada dikkat çeken Oğuz  Ceylan'ın son haftalarda neden forma şansı bulamadığı kafa karıştırırken Alanya maçıyla birlikte yeniden formasına kavuşması bekleniyor.. Kırmızı-Siyahlı taraftarlar; "Oğuz oynadığında kanat organizasyonları daha çok ve etkili olabiliyordu. Kasımpaşa maçında her iki kanattanda etkili ortalar yapılamadı. Oğuz neden oynatılmıyor" diyerek tepkilerini dile getirdiler... Eyup Özkan


Haber Merkezi
20.04.2021


Yorum yap

Diğer Haberler