Ak Gençlik’te değişim

Gaziantep AK Parti Gençlik kolları başkanlığında görev değişimi yaşandı.  Genel merkeze çekilen Abdullah Korkmaz'ın yerine Şehitkamil ilçe meclis üyesi Avukat Mesut Bozatlı getirildi.
Ak Gençlik’te değişim

AK Parti Gaziantep il teşkilatında çeşitli kademelerde görev yapan geçtiğimiz dönem Şehitkamil ilçe Gençlik Kolları Başkanlığı sona ermesinden sonra il gençlik kolları başkanlığına bu kez Avukat Mesut Bozatlı atandı. Abdulah Korkmaz'ın Genel Merkeze çekilmesinin ardından yerine getirilen ve bir dönem Şehitkamil ilçe başkanlığı ve meclis üyeliği yapan Avukat Mesut Bozaltlı getirildi.

Teşkilat tarafından sevilen aynı zamanda ilahiyat fakültesini bitirdikten sonra Hukuk Fakültesinden mezun olduktan sonra serbest avukatlık yapan Mesut Bozatlı'nın getirilmesi AK Parti Gençlik kollarında sevinçle karşılandı.

ÖZKEÇECİ’DEN KUTLAMA VE TEŞEKKÜR

Ak Parti Gaziantep Gençlik Kolları’ndaki değişimi sosyal medya hesabından duyuran Ak Parti İl Başkanı Eyup Özkeçeci, “Gençlik Kolları Başkanlığımıza Mesut Bozatlı kardeşimiz atanmıştır. Rabbim hayırlı hizmetler yapmayı nasip etsin. Görevi devreden Abdullah Korkmaz kardeşime de hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim. Gaziantep’imize hayırlı olsun” dedi.

 


Mehmet Torun
3.03.2021


Yorum yap

Diğer Haberler