Sürpriz oldu; Markovic ile yollar ayrıldı

Empera Halı Gaziantep Basketbol'da sürpriz gelişme yaşandı...
Sürpriz oldu; Markovic ile yollar ayrıldı

Empera Halı Gaziantep Basketbol takımı başarılı antrenör Nenad Markovic ile yollarını ayırdı. 2017 yılından bu yana takımın başında bulunan ve takımı bir çok kez Play-Off'a taşıyan Bosna Hersekli antrenör ile yapılan görüşmenin ardından ayrılık kararı alındı. Değişim kararı alan yönetim hedef doğrultusunda yeni bir hoca arayışı yapılacağı öğrenildi.

BORAY DAİ TEŞEKKÜR ETTİ

Empera Halı Gaziantep Genel Menejeri Boray Dai, yollarını ayırdıkları baş antrenör Nenad Markovic'e verdiği emekleri için teşekkür etti. Dai; "Harika ve güzel anıılar için teşekkürler Koç! Sen her zaman bu ailenin bir parçasısın. unutma burası senin evin" ifadelerini kullandı.

GAZİANTEP'İ UNUTMAYACAĞIM

2017 yılından bu yana Empera Halı Gaziantep'te iyi işler yapan baş antrenör Nenad Markovic, bu şehri ve takımı unutmayacağını belirterek,  Her güzel hikayenin bir sonu vardır, bir şeyleri bitirmek asla kolay değildir, ama geriye baktığımda sadece gurur duyabilirim! Son 4 yıldır bana ve aileme aldığım tüm destek,sevgi ve saygılar için teşekkürler!Kulüpteki insanlara ve birlikte çalıştığım tüm oyunculara sonsuz teşekkürler!Gaziantep her zaman kalbimde olacak" açıklamsında bulundu. Eyup Özkan 


Haber Merkezi
10.06.2021


Yorum yap

Diğer Haberler